Krakowska Kancelaria – prawnicy i radcy prawni z Krakowa

Krakowska Kancelaria – prawnicy i radcy prawni z Krakowa

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. świadczy usługi związane z obsługą pozaprocesową i procesową zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów prawa handlowego. W skład zespołu Kancelarii wchodzą radcowie prawni oraz aplikanci radcowscy, specjalizujący się głównie w prawie cywilnym, prawie pracy, jak również w prawie rodzinnym.

Kancelaria prawna w Krakowie – jakie sprawy podejmuje

Na co dzień przeważającą część naszej pracy stanowi przeprowadzanie sporów sądowych związanych z prawem cywilnym, w tym prawem pracy, dochodzeniem odszkodowań oraz sprawami rodzinnymi. Obsługa prawna w tym obszarze polega na bieżącym kontakcie z Klientem, udziale w negocjacjach i mediacjach, reprezentacji przed sądami, a także sporządzaniu pism procesowych i pozaprocesowych. Reprezentując Klientów podejmujemy wszelkie działania, których celem jest zakończenie sporu w sposób pozasądowy, co przede wszystkim wpływa na szybkość załatwienia sprawy, jak również zminimalizowanie kosztów związanych z obsługą prawną.

Kancelaria prawna – doradztwo i obsługa prawna spółek

Działalność Kancelarii skupia się też na obsłudze prawnej firm, obejmującej bieżące doradztwo i recenzowanie podejmowanych przez Klientów działań z prawnego punktu. Obsługa prawna ma głównie kompleksowy charakter. Służymy doradztwem naszym klientom na każdym polu ich działalności, co w praktyce obejmuje takie dziedziny jak prawo handlowe, pracy, administracyjne czy nawet podatkowe. Pragniemy, aby nasi Klienci czuli się pewnie powierzając nam obsługę prawną swojej spółki, dlatego koncentrujemy się na aktywnym reagowaniu i zapobieganiu, co pozwala niwelować wszystkie negatywne konsekwencje prawne.