Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Szukasz jedynej w swoim rodzaju oferty kursu rysunku architektonicznego? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromną popularność ma wpływ sporo czynników – w głównej mierze fakt, że są to bardzo interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób dysponujących co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale też wskazówki specjalistów, które pomogą przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]