Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Zainteresowany digital paintingiem? Kliknij tutaj.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana m.in. w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także edytować zdjęcia w Photoshopie. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – obsługa programów i podstawy malarstwa

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak posługiwać się warstwami i maskami, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową poradą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z animacją, filmem, reklamą i grami komputerowymi.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]