Zaprezentuj swój biznes klientom – wirtualny spacer 3D po Twojej firmie

Zaprezentuj swój biznes klientom – wirtualny spacer 3D po Twojej firmie

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – zleć przygotowanie fachowcowi

Wirtualne spacery Google to ciesząca się niezwykłą popularnością forma zwiedzania różnego rodzaju lokalizacji. Bez problemu w kilka minut możemy się tak wybrać np. na ulice Berlina czy do dalekiego Phi Phi w Tajlandii, by na własne oczy zobaczyć rajskie plaże. Dzięki tej metodzie mamy możliwość nie tylko turystycznie zwiedzać odległe zakątki świata, ale też przygotować spacer Google po naszym hotelu czy firmie oraz prezentować je potencjalnym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani ani drogie, ani skomplikowane, natomiast wygląda bardzo efektownie i jest efektywne biznesowo. Czym ogólnie są wirtualne spacery Google? Z jakiego powodu warto je wykorzystywać do promocji?

Spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to możliwość wirtualnego zwiedzania lokalizacji z całego świata. Polega on na tym, iż Google wykonuje zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a potem scala je i umieszcza w Mapach Google. Z ich pomocą, po wejściu na daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się na boki, w górę i w dół, jak również możemy samodzielnie decydować, w jakim kierunku będziemy patrzeć. Daje to sposobność do uważnego przyjrzenia się temu miejscu, zupełnie jakbyśmy się tam rzeczywiście znajdowali. Można także przemierzać kolejne metry i docierać do sąsiednich punktów mapy — wciąż patrząc w dowolnym kierunku i podziwiając otaczający nas świat.

Spacer 360 stopni po firmie – użyj go do promocji

Interesującą i zyskującą popularność usługą jest opracowanie wirtualnego spaceru 3D po naszej restauracji, hotelu czy firmie. W odróżnieniu do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po dotarciu na miejsce sporządza zdjęcia danej nieruchomości oraz łączy je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (jest to zależne zazwyczaj od wielkości nieruchomości) i zajmuje od jednej do kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer 3D możemy dodać do wizytówki firmy w Google Moja Firma obok tradycyjnych zdjęć i umożliwić aktualnym i przyszłym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak samo jak przeglądają np. interesujące miejsca w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc oczywiście kosztu jego stworzenia, a spacer taki możemy też wstawić na naszą firmową witrynę.

Czy opłaca się stworzyć spacer 360 stopni po firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na zwiedzenie danego miejsca przez domniemanego klienta. Bez wątpienia powinno się przygotować taki spacer dla naszej firmy w celach marketingowych. Klienci, oglądając nasze mieszkanie do wynajęcia, sklep czy pensjonat uzyskają masę przydatnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Zaczną nas także postrzegać jako profesjonalną markę. Wirtualny spacer Google warto sporządzić nie tylko z myślą o klientach, ale także i dla kandydatów do pracy – o ile rzecz jasna chcemy przyciągnąć pracowników nieprzeciętnymi warunkami zatrudnienia. Osoby, które uprzednio przekonają się zdalnie o standardzie danej firmy, chętniej zdecydują się na złożenie podania o pracę. Spacer 3D przyczynia się do lepszego pozycjonowania strony internetowej oraz promowania naszego biznesu w Google Maps. Spacery VR działają na wszelkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]