Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby firmy bądź nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – popraw atrakcyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do kolejnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element przenosimy się do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google i na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie przygotują taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, by pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Możemy również zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet dentystyczny bądź restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]