Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Potrzebujesz sporządzić wirtualny spacer Google? Świetnie trafiłeś! Skieruj się tu

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie jeden z najistotniejszych punktów promocji marki w internecie. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób zdobyć wielu klientów. Istnieje fenomenalna metoda, by wśród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danym mieście. Od tego momentu jesteśmy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych przedsiębiorstw, marek czy ofert. Jakkolwiek sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, by zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto wykonać kilka kolejnych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Na pewno należy do nich uzupełnienie w wizytówce GMF dodanie estetycznych fotografii, adresu www naszej strony internetowej, odpowiedniej prezentacji firmy oraz wszelkich aktualnych danych. Jest także inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, bowiem nadal mało firm ją wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer 3D – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź lokal. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na rozmaitych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma wiele zalet i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy punktu usługowego, dużo łatwiej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na utworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]