Skorzystaj z usługi Business View

Skorzystaj z usługi Business View

businessview małopolska

Business View to innowacyjna metoda prezentowania siedziby wielu instytucji publicznych, np. restauracji, dostępna dla internautów na stronach portalu Google. Opiera się na idei tzw. wirtualnej wycieczki oraz kompletu kadrów w perspektywie 360 stopni. Przekonajmy się zatem, do czego służy tego typu technologia.

Business View jako przydatne narzędzie reklamowe

Dzięki idei Google Business View możemy przekonać się w jaki sposób wygląda konkretna firma od wewnątrz. Z serwisu możemy skorzystać zarówno z pozycji tradycyjnej witryny Google , wpisując nazwę firmy (wówczas wizualizacja pokaże się obok wyników wyszukiwania), a także przez tzw. mapy Google. Jest to doskonała metoda na wypromowanie przedsiębiorstwa, będąca uzupełnieniem strategii wizerunkowej on-line – internauci często poszukują danych o miejscach użyteczności publicznej: teatrach, restauracjach, siłowniach czy klinikach medycyny estetycznej.

Business View – szansa dla firmy

Skorzystanie z możliwości, jakie daje Business View może przynieść znaczące zyski nie tylko przedsiębiorstwom mieszczącym się w dużych aglomeracjach tj. Kraków czy Poznań. Należy zaznaczyć bowiem, że ten model promocji zapewnia również zwiększony ruch na naszej stronie internetowej, więc warto z tego skorzystać. Wystarczy tylko znaleźć licencjonowanego fotografika, który zrobi zestaw fotografii panoramicznych, wypełniających warunki Google.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]