Rekomendowany fotograf Google – jakie usługi wykonuje?

Rekomendowany fotograf Google – jakie usługi wykonuje?

Na www.fotografsv.pl dowiesz się więcej o pracy fotografa Google.

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w czasie popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, jego opracowanie warto powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów zdjęciowych, które będą umieszczane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się profesjonalizmem. Żeby pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi wykonać rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Gdzie znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu miejscowości otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również legitymować się specjalnym logo, które zawiadamia, że posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest specjalistą w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]