Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Zamów pozycjonowanie stron Kraków.

Powszechność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, iż każda marka pragnie aktualnie być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – ważna jest przecież widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo niedużych firm, które świadczą usługi jedynie na niewielkim obszarze czy też nawet w jednym mieście, np. w Krakowie lub w Gdańsku, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi docelowym klientom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów bądź usług używają przeważnie fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “sklep z oponami kraków”, “wizażystka kraków” lub “cukiernia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług docelowym odbiorcom, mieszkającym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. przez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www i pozycjonowaniem, optymalizacja od prawie 15 lat. Przez ten czas na wskroś poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i w ten sposób trafić do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz uzupełnienie treści. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może kontrolować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]