Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Chcesz zobaczyć, kto wykonuje zdjęcia 360 stopni na Facebooka? Koniecznie kliknij tutaj.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niesłychanie atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania pomieszczeń firm i lokali gastronomicznych. Głównie spotykamy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na tablicy firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do promowania Twojej firmy? Zalecenia prezentujemy poniżej.

Czym charakteryzują się zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które jesteśmy w stanie oglądać pod rozmaitymi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia daje odczucie realnego przebywania w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają oglądanie nieruchomości, budynku czy lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu wykonuje się przy pomocy specjalnej aplikacji i aparatów. Dla odbiorców to co odróżnia je od zwykłych zdjęć cyfrowych jest możliwość kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności poruszanie nim w każdym kierunku.

Panoramy 360 stopni – promuj swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonały sposób na promowanie Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji pomieszczeń hostelu, lokalu usługowego albo biura. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej fascynująca i pomaga dokładnie zapoznać się z danym miejscem. Udostępnienie Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego zaufanie do usług przez nas świadczonych, co przełoży się na znacznie wyższe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto wykorzystać na Facebooku szczególnie gdy prowadzimy działalność, która opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale też jeśli chcemy nakłonić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne czy też po prostu przybliżyć naszym klientom biuro, w którym pracujemy.

Do opracowania panoram sferycznych zatrudnij profesjonalistę!

Wykonanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, choć teoretycznie jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, jednakże do celów biznesowych warto zatrudnić profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsza opcja? Zlecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję wykonania najlepszej jakości zdjęć, które oprócz tego będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani droga. Fotografów polecanych przez Google do wykonania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i zamieścili określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]