Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Uwielbiasz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który ceni dobrze opracowane i bezpieczne wycieczki w towarzystwie profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają dynamiczne spędzanie urlopu i zdobyły już pewne doświadczenie w tego typu wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to wyprawa dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które posiadają już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o znacznej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Czemu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie pragnień oraz sprawdzenie się w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali dogłębnie charakter górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielą się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]