Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Przedsiębiorcy wciąż szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – na czym to polega?

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezwykle wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Zastanawiasz się czy robot Flobo to praktyczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, toteż świetnie sprawdzi się w szkołach językowych bądź prywatnych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się również hostelom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]