Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Dzisiaj zjawisko emigracji jest zdecydowanie mniejsze, ale nadal nie brak osób skłonnych do zatrudnienia się właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii stwarza ogrom problemów, z którymi bez dodatkowego wsparcia uporać się jest wyjątkowo ciężko.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Przebywanie na emigracji oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, a także zatrudnienie w obcym państwa, generują wiele problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się również kłopoty z otrzymaniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która do tej pory jest dość często spotykana, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad odruchami tego typu niezwykle ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie należy bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy zostaną powierzone kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się skrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej specjalista.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339