Portal Napieraj.pl testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Portal Napieraj.pl testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Więcej o marce Vitberg - poszerz swoje wiadomości!

Co o terapii wibracjami myślą osoby czynnie uprawiające sport? Czy polecają stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm człowieka mają drgania?

Moduły firmy Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od wielulat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po intensywnym treningu. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko dla przyjemności, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wskażemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz natężenie wibracji.

Zestaw firmy Vitberg spotkało się z licznymi pozytywnymi recenzjami zarówno od rehabilitantów, sportowców oraz lekarzy, jak i zwykłych użytkowników. Zauważają oni, że moduły wibrujące pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]