Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na portal.abczdrowie.pl

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeśli potrzebujemy rozszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do indywidualnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Kolana, Biodra, Metabolizm, Szyja lub Nogi. Z pomocą tych elementów można efektywnie zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na korzystanie z nich we własnym domu.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]