Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Sprawdź więcej szczegółów o marce Vitberg na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy wibroterapia może pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy ból szyi i ramion, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy uczucie obciążenia nóg. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje szyję, kolana, plecy, biodra lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich elementów bądź wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]