Miesięczny test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Uroda i Zdrowie”

Miesięczny test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Uroda i Zdrowie”

Więcej informacji o Vitberg opinie znajdziesz tutaj

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do instalacji. Dosłownie chwilę po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje działają stymulująco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

System RAM Vitberg+, który można stosować też przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]