Miesięczny test urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „Polaku lecz się sam”

Miesięczny test urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „Polaku lecz się sam”

Porządna porcja wiedzy o marce Vitberg. Przeczytaj koniecznie!

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – ocena autora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zaobserwował, iż już po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji oraz to, że jest to produkt polskiej marki. Osobom rozważającym kupno całości zestawu (bądź tylko poszczególnych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]