Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Lśniące i perłowe zęby to marzenie każdego. Niestety bakterie nieustannie wpływają na nasze szkliwo i powodują, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze pasty wybielające zapewniają dobre efekty. Jak odzyskać wspaniały uśmiech? Które metody wybielania są najlepsze?

Wybielanie zębów – nie tylko domowe środki wybielające

Mycie jamy ustnej po jedzeniu i piciu to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed przebarwieniami. Bakterie i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają wyglądać estetycznie. Domowe sposoby wybielające (pasty, lakiery, soda oczyszczona), dają krótkotrwałe efekty. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna dysponuje szeregiem narzędzi, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najbardziej popularne? Dentyści szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje świetne rezultaty już po trzech zabiegach. Wybielanie tą metodą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów – naświetlanie lampą

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Wstępnym etapem jest przegląd stanu uzębienia. W dalszej kolejności przy pomocy specjalistycznego szablonu oznacza się kolor zębów przed zabiegiem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, stomatolog przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na wybrany ząb lub wszystkie zęby. Istotne jest także precyzyjne dobranie odczynu żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba efektywnie redukując przebarwienia. Zabieg BEYOND rozjaśnia zęby nawet o 14 tonów, rezultaty są więc niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu trzeba wystrzegać się czerwonego wina, czarnej kawy przez co najmniej ok. 7 dni. Znakomite efekty przynosi także wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.