Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Poszerz swoje wiadomości o marce Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało lub skoncentrować się na określonym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej uspokajają i łagodzą stres, usprawniają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie całego kraju.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]