Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na http://tinyurl.com/ya5brwsa

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do wibroterapii

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, między innymi z: działu elektroniki, montowni, wykrawalni i szwalni. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddaje się odpowiednim testom. Okrycie modułów wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]