„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

Kliknij tu, jeżeli szukasz szczegółowych informacji w temacie marki Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem wibroterapii ćwierć lat temu i od tego czasu skutecznie rozwija swoje produkty.

Zestawy firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast intensywne badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jednak mają doraźne działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Moduły RAM Vitberg+ można stosować podczas rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, w których można przetestować aparat i przekonać się o jego skuteczności. Co 4 odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki aparat na własność. to dla nich firma Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]