Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Po więcej informacji o marce Vitberg skieruj się w to miejsce

Nieważne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty marki Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich treningach, stres czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]