Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Niezbędne informacje na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów skarżących się na bóle nóg, kręgosłupa czy szyi. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do relaksacji i walki z objawami stresu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]