Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Zainteresowany fala uderzeniowa aparat? Kliknij tutaj

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii, rehabilitacji, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, dzięki czemu terapia przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii chorób związanych z narządami ruchu, takich jak ostroga piętowa, bóle kręgosłupa, zapalenie ścięgien czy tzw. łokieć tenisisty. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne aplikatory oraz kanały, co pozwala na prowadzenie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Nasz adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]