Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Znajdź drzwi zewnętrzne ocieplane

Drzwi wejściowe mają sporo zadań – chronią mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, zabezpieczają przed kradzieżą oraz separują od hałasu dobiegającego z ulicy. Czemu warto zainwestować w drewniane drzwi wejściowe? Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe – solidność i komfort termiczny

Zakup drzwi zewnętrznych to jedna z najpoważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne już od dawna cieszą się dużą popularnością, z uwagi na swoją solidność i parametry techniczne. Drewno rewelacyjnie się prezentuje i można je wykończyć na kilka sposobów. Poprawnie zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że opłaty za ogrzewanie są dużo niższe, a mimo wszystko w mieszkaniu panuje komfort termiczny. Szukając drzwi do mieszkania wypada zwrócić uwagę na modele o przekroju 92 mm albo 68 mm. Ze względu na swoje właściwości dużym powodzeniem wyróżniają się przede wszystkim ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo – nie ulegają odkształceniu i uszkodzeniom mechanicznym, zatem bardzo dobrze sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi wejściowe są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

W co wyposażone są drzwi wejściowe dwuskrzydłowe?

Producenci oferują także przygotowanie drzwi drewnianych na wymiar, które są konieczne w przypadku nieszablonowych otworów drzwiowych. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to propozycja dla tych, którzy kładą nacisk na niebagatelny design. Jeśli poszukujemy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, warto zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które wykona indywidualny wzór na zamówienie, a przy tym zagwarantuje wieloletnią gwarancję na swój wyrób. W drzwiach drewnianych umieszcza się efektowne szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą też wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, wypada także podkreślić pozostałe przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Są one trudne do wyłamania, gdyż obecnie często zaopatruje się je w systemy antywyważeniowe. Gwarantuje to mieszkańcom odpowiednie bezpieczeństwo. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe są wyposażone też wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. Do wytwarzania nowoczesnych drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z najwyższej jakości impregnatów, które zabezpieczają ich powierzchnię przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]