Remontujesz zabytek? Zaufaj producentowi okien drewnianych

Remontujesz zabytek? Zaufaj producentowi okien drewnianych

Ekologiczne okna drewniane są niebywale wytworne i odporne na uszkodzenia. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od starych domów po futurystyczne wnętrza. Z jakich materiałów producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i dlaczego są one chętnie zamawiane w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – wybierz sosnę lub meranti

Okna drewniane dają wyjątkowo wysoką izolację cieplną, ponieważ projektowane są z użyciem najnowszych technik. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest szybkie. Okna drewniane zapewniają znakomite efekty estetyczne, posiadają błyszczącą powierzchnię, eleganckie klamki. Mogą być wytworzone zarówno z drewna rodzimego – na przykład modrzewia, jak i gatunków egzotycznych (meranti). Ekologiczne materiały w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak chętnie kupowane nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – drewno jako element organiczny

Producent okien drewnianych z reguły proponuje system szyb zespolonych, zapewnia ochronę przed mocnym promieniowaniem słonecznym oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno można poddawać swobodnej obróbce, dzięki czemu jego trwałość jest doskonała. Rzecz jasna producent okien drewnianych tworzy także estetyczne schody, pasujące do stuletnich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy remontowaniu zabytków – to element nietoksyczny i absolutnie nieszkodliwy dla środowiska. Rekonstruując zabytek warto zatem postawić na wysokogatunkowe, odporne i estetyczne surowce drewniane.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]