Problemy z budową domu? Pomoże architekt

Problemy z budową domu? Pomoże architekt

Dalsze informacje o działalności architekta Kraków na joannaklusak.com

Budowa domu to niewątpliwie najważniejsza inwestycja w życiu każdego z nas. Należy więc dokładnie to obmyślić oraz pamiętać o usługach fachowców. Największy wpływ na to, jakie rezultaty przyniosą nasze wysiłki, ma z pewnością projekt budynku. Możemy co prawda wybrać gotowy dokument, lecz by zyskać pewność, iż budynek okaże się taki jak chcieliśmy, warto poprosić o pomoc architekta. Z uwagi na to, iż większość z nas nie zdaje sobie sprawy, czym naprawdę się para, należy napisać o tym kilka zdań.

O czym nie zapominać przed rozmową z architektem?

To, czy projekt zaspokoi nasze oczekiwania, zależy przede wszystkim od skutków rozmowy z architektem. Przychodząc do architekta musimy przemyśleć, czego oczekujemy po budowanym domu i umieć przekazać mu to. Warto też zapoznać się z najistotniejszymi ustawami dotyczącymi budownictwa – przez to bez problemu się porozumiemy z architektem. Nie trzeba jednak się denerwować, ponieważ w razie problemów możemy poprosić go o poradę.

Jakie projekty stworzy architekt?

Najpierw architekt stworzy projekt budowlany. To ten dokument będzie brany pod uwagę przez urzędników przed wydaniem pozwolenia na budowę. Muszą być w nim zawarte technologie, na których oprze się planowana inwestycja. Projekt wykonawczy wykorzystamy zaś do znalezienia ekipy budowlanej i okaże się niezbędny podczas odbioru budowy. Zawartość tych dokumentów ustalają specjalne ustawy.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]