Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Na joannaklusak.com/oferta/ zlecisz wykonanie projektów wnętrz Kraków profesjonalistom

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj nieodzowny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje także pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]