O zaletach usługi wynajmu szalunków

O zaletach usługi wynajmu szalunków

Wypożyczalnia szalunków - bezkonkurencyjną ofertę poznasz na https://abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, w którą wylewany jest cement – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są z drewna, jednak łatwo zaobserwować także konstrukcje zrobione ze stali, a niekiedy również tworzyw sztucznych. Pozostałymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Jednak ze względu na spore ceny nie zawsze firmy budowlane posiadają swoje szalunki. Gdy okażą się potrzebne, mogą bowiem po prostu je wynająć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę popularna usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed chwilą wspomnieliśmy, są one do tego niezbędne. Jeśli z kolei budowanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością naszej firmy, warto rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Głównie ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy do roku będzie bardziej korzystne niż ich zakup. Warto wspomnieć także o wygodzie, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może generować duże koszty.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, która firma nam je zapewni. Jak ją znaleźć? Warto wybrać usługi firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki będą solidne oraz praktyczne. Naprawdę istotna będzie też troska o klienta – w przypadku, kiedy zbliża się termin startu prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości warto z kolei skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o ofercie danej firmy myślą dotychczasowi kontrahenci.

Nasz adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]