Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na placach budowy częstokroć stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]