Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Jeśli chcesz nabyć drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne, koniecznie wejdź na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal wspaniałe rozwiązanie, stosowane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach zaaranżowanych w klasycznym stylu. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy najważniejsze cechy i wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z mahoniu, sosny i dębu

Drewno to ekologiczny surowiec, który użyty jako element aranżacji wnętrza sprawia, iż jest ono bardziej intymne i przytulne, a odpowiednio konserwowany może przetrwać w bardzo dobrej kondycji wręcz kilkadziesiąt lat. Obecna technologia pozwala doskonale łączyć właściwości drewna z potrzebami współczesnego nabywcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i dużą ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się małym stopniem rozszerzalności (a więc nie ulegają deformacji) oraz odpowiednią izolacją cieplną. Możliwość wykończenia ich zewnętrznej powierzchni dowolnym kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, że tego typu drzwi zauważymy w wnętrzach różnego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowomodnym, minimalistycznym stylu, jak i mieszkaniach utrzymanych w stylistyce industrialnej. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, dębu oraz sosny, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, wersje bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i wiele innych odmian, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale się prezentują przez wiele lat.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane produkowane są także na wymiar

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Chcesz założyć w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub nieszablonowych wymiarach? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zaufać wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą nieodpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do wszelkich zamierzeń zamawiającego i np. wypełnić je szkłem – m.in. szybami ornamentowymi, witrażowymi lub piaskowanymi, co zdecydowanie podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]