Domy drewniane nowoczesne – atuty

Domy drewniane nowoczesne – atuty

Na tej stronie otrzymasz rzetelną pomoc fachowca w dziedzinie wykonania projektów domów drewnianych całorocznych.

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że takie domki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Gdzie znaleźć architekta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – lekka konstrukcja

Całoroczne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Ogromna ilość atutów powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż tradycyjne domki jednorodzinne. Mały ciężar domu oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają wyjątkowo szybko, ponieważ są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z ze schnięciem tynków. Fachowcy przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. To kompozycja nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Z jednej strony zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Jednak dzięki zastosowanym rozwiązaniom gwarantują komfort taki sam jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zaufaj doświadczonym specjalistom

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wyprodukowane z organicznych składników, dlatego też wewnątrz panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z aeroalergenami czują istotną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie musimy stosować drogiej termomodernizacji. Ważnym atutem jest mała grubość ścian, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można stawiać również poza sezonem, bo całość prac wykonywana jest z pominięciem schnięcia tynków. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]