Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Szukasz blachy na rąbek stojący? Wejdź na www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego warto ich używać? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek wspaniale godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz szersze uznanie. Mocna oraz pięknie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku nowych budynków, jak i obiektach budowlanych, w których potrzebna jest wymiana paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach płaskich i dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek stojący są transportowane na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe jest trwałe, niepodatne na korozję oraz świetnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla zwykłych dachówek

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem odporności i użytej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy, a następnie pokryte dodatkową warstwą, która zapewnia osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w wielu modelach, co umożliwia dobranie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają ponadto zminimalizować wydatki związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach firmowych.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08