Co oferuje polski producent pokryć dachowych?

Co oferuje polski producent pokryć dachowych?

Zobacz, gdzie zamówić pokrycie dachowe.

Zakładane przez dekady popularne dachówki betonowe czy ceramiczne na powrót ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wykonanym z blachy. Liczne plusy tych ostatnich przyczyniły się do tego, iż są one najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz też dla inwestorów.

Łatwa instalacja i swoboda dopasowania do każdej konstrukcji dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z paru przyczyn. Przede wszystkim ważą dużo mniej niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża konstrukcję więźby dachoweji jednocześnie ułatwia przewóz oraz wyładunek tych modułów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, iż ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i trwa krócej niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich staranne rozstawienie pochłania zazwyczaj znacznie więcej godzin. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie każdej, nawet niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę da się bez trudu przyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych znakomicie się prezentuje zarówno we współczesnym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starszych obiektów, tym bardziej, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się także większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. Właściwie wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w razie silnych zabrudzeń – środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – duży wybór blachodachówek oraz pokryć dachowych

Aby zamówić blachodachówki dobrej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór blachodachówek, blach trapezowych i paneli dachowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach producenta, funkcjonujących na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego. REGAMET w szczególności szczyci się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się dużą odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, a także powstawanie rys. Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, w związku z tym oprócz własnych produktów oferuje też akcesoria dachowe (między innymi okna dachowe czy systemy rynnowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych renomowanych marek.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08