Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Potrzebujesz skorzystać z oferty pracowni architektonicznej Kraków? Koniecznie zajrzyj na joannaklusak.com

Biuro architektoniczne oferuje rozległy wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą zamieszkać w praktycznym i komfortowym domku, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie nadzorować przebieg prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować renowację domu lub zaproponować aranżację już egzystujących rezydencji.

Jak wesprze Cię doświadczone biuro architektoniczne?

Interesują Cię oryginalne, innowacyjne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się od innych budowli w Twojej miejscowości? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie nowoczesny, a zarazem po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z najświeższymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i aranżacji mieszkań i domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. biura, obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy pensjonaty. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, a także osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może również przygotować plan przestronnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]