Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

Skieruj się na barteksitarski.pl, żeby uzyskać więcej informacji o ofercie pracowni architektonicznej Kraków.

Niewątpliwie chciałbyś, by w Twoim nowym domu wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie podjętych przez Ciebie starań znaczący wpływ ma zwłaszcza to, na jaki projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi propozycji nie powinno na szczęście sprawić kłopotów – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, jeśli zależy ci na terminie, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Jakie wyjście będzie korzystniejsze? Na które z nich się zdecydować?

Projekt z katalogu – zapłacisz mniej niż w biurze architektonicznym

W internecie bez trudu dotrzesz do wielu projektów domów. Są tam oferty dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej oryginalny projekt. Ich najważniejszą zaletą jest niewątpliwie cena – nieskomplikowane projekty kupimy jedynie za za trochę więcej, niż dwa tysiące PLN. Poza tym jest to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć dokument jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne okażą się idealne dla osób, które zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych budynków. Wybierając takie wyjście zyskujemy pewność, że projekt spełni wszystkie nasze wymagania – zanim go sporządzi, architekt dowie się, na czym najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się jednak znacznie droższy niż gotowy – klienci, którzy się na niego zdecydują muszą liczyć się z kosztami rzędu 200 złotych za metr kwadratowy.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]