Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Kup kolczyki srebrne

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych przez Polki akcesoriów. Są idealne na każdą sytuację – bardzo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak często wybierane, a także gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – jaki wzór nabyć

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych kształtach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, a jednocześnie eleganckie. Równie popularne są wiszące dodatki, które pięknie podkreślają szyję. Mogą być okraszone kosztownymi klejnotami albo zupełnie gładkie. Dodatki zrobione ze srebra nie powodują podrażnień skóry, co przeważnie występuje w przypadku ozdób z metali nieszlachetnych. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz sposób ich wykończenia – najbardziej oryginalne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki stale prezentowały się perfekcyjnie, musimy skrupulatnie je czyścić i na bieżąco eliminować śniedź. Powinno się odkurzać je często suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne preparaty pielęgnujące, a nieużywane kolczyki trzymać w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych metod polerowania, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie środki mocno naruszają delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór kolczyków jest na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i rozmaite promocje. Ponadto zakupy internetowe to niebywały komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.