Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Jeśli chcesz nabyć tabliczki na drzwi, koniecznie odwiedź ten adres

W każdym budynku znaleźć można wiele różnorakich pomieszczeń, które mają mniejsze bądź większe znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale również osobom zatrudnionych w danym obiekcie – umożliwiają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym odznaczają się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – gdzie są wykorzystywane?

Właściwe oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy chodzi o urząd, biuro, przedszkole czy sklep – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń umożliwia błyskawiczne odnalezienie sali, która na dany moment nas interesuje. Tak dzieje się na przykład w szpitalu czy szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym zawodowe obowiązki wykonuje potrzebna nam na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdujący się na nich napis. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy odchodzi pracownik, dane na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba bowiem wydawać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez żadnych trudności odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą załogi danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznaczyć miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się na ten moment ogromną popularnością. Często na tych tabliczkach oprócz napisu stosuje się przekreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz takiego rodzaju znaku jest zatem nadzwyczaj czytelny. Wspomnieć należy także, że tabliczki informacyjne umieszcza się również na drzwiach wejściowych do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasz adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]