Praktyczne tabliczki informacyjne

Praktyczne tabliczki informacyjne

Sprawdź, gdzie nabyć tabliczki informacyjne, wejdź na www.poniedzialek.pl

Tabliczki informacyjne pełnią bardzo istotną funkcję na ulicach oraz w obiektach biurowych. Dzięki nim przestrzeń jest uporządkowana, a obiekty biurowe są bezpieczniejsze, chociaż zazwyczaj możemy ich nawet nie zauważać. Przekonajmy się w takim razie jakiego rodzaju tabliczki informacyjne najczęściej spotykamy oraz dlaczego są tak istotne.

Tabliczki informacyjne – nie tylko na zewnątrz

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to w pierwszej kolejności te, które oznaczają nieruchomości – bloki, biurowce, przedszkola, komisariaty policji. Dzięki nim szybko dotrzemy na miejsce. Warto jednak zauważyć, że tabliczki informacyjne nie znajdują się wyłącznie na zewnątrz budynków, bo bardzo często można je także dostrzec w pomieszczeniach. To ogromna podgrupa tabliczek, które zazwyczaj mają funkcję ochronną, ale także czysto komunikacyjną. Takie tabliczki usprawniają znalezienie odpowiedniego biura lub osoby w wielkich wieżowcach – w urzędach w hallu znajdują się tabliczki z numerami wydziałów. Dzięki temu bez problemu znajdziemy przykładowo wójta czy wydział księgowy. Równie znaczące są tabliczki informacyjne z nazwiskami osób zatrudnionych, które zlokalizowane są przy drzwiach. Co ciekawe tabliczki te mogą mieć zmienianą treść.

Tabliczki informacyjne – znakują wyjścia bezpieczeństwa

Tabliczki informacyjne są wszakże nakazywane przez polskie prawo, nie zapominajmy więc o aspekcie bezpieczeństwa. Znakują wyjścia bezpieczeństwa, wyodrębniają tzw. palarnie, komunikują o toksycznych substancjach. Urzędy mają obowiązek stosowania tabliczek informacyjnych, są także specjaliści od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są odpowiedzialni za ich montowanie. Tabliczki informacyjne tworzone są z solidnych komponentów (np. PCV), często są fluorescencyjne i można je szybko zamontować.

Nasz adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]