Stacja czołowa – urządzenie do zbiorowego odbioru sygnału

Stacja czołowa – urządzenie do zbiorowego odbioru sygnału

Chcesz zamówić stację czołową? Sprawdź http://tinyurl.com/l9s86dq.

Stacja czołowa to system, dzięki któremu możemy cieszyć się telewizją kablową oraz internetem. To najważniejszy element, który skupia specjalistyczne komponenty służące do poprawnej transmisji sygnału telewizyjnego. Wszystkie urządzenia budują razem sprawnie funkcjonującą całość. Sprawdźmy, z jakich elementów składa się stacja czołowa i w jakich miejscach z reguły jest montowana.

Stacja czołowa – prawidłowa transmisja dźwięku i obrazu

Stacja czołowa to urządzenie wykorzystywane w instalacjach zbiorowego odbioru sygnału – m.in. w apartamentowcach, pensjonatach, szpitalach oraz przez operatorów telewizji kablowej. Transmituje ona połączenie do poszczególnych urządzeń. Jednym z kluczowych modułów wchodzących w skład stacji czołowej jest profesjonalna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV. Można ją sprawnie zaprogramować za pomocą specjalnego oprogramowania. Do szafki wchodzą różne moduły – np. DTV AV2 oraz DTV DM2/4.

Stacja czołowa – przenosi informacje do poszczególnych odbiorników

Każdy z modułów wchodzących w skład stacji czołowej ma inne przeznaczenie – transmisji sygnałów DVB-S/S2 lub AV. Odbiór analogowy jest mniej doskonały niż cyfrowy – zdarzają się nieprawidłowości w przesyle dźwięku i obrazu, a rozbudowa generuje większe koszty. Większość części wchodzących w skład stacji czołowej posiada również oddzielne sloty USB, które umożliwiają wprowadzenie dowolnej zawartości. Komponenty można dowolnie łączyć, uzyskując kompleksowy system antenowy.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]