Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz szerokie wykorzystanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, przekładni planetarnych i falowych, a także motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) produkowanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się rewelacyjną żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane m.in. w produkcji obrabiarek, systemów służących do automatyzacji intralogistyki czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec oraz Sesame Motor Corp.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]